KONST / Litografier / Färglitografi 14099087
nr 1409 9087
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Landskap. Signerad, numrerad 133/300. Motivet: 45x61, yttermått inklusive ram: 57x80 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:31:41
20/7 21:34:40